De internationale keten AD Autobedrijf is in ons land weer een vestiging rijker. Op 1 juni is AD Autobedrijf Spakenburg van start gegaan op de Zuidwenk. Het universele Bovag-garagebedrijf werkte sinds 2009 onder de naam Speedy voor de regio Bunschoten-Spakenburg.

“AD Autobedrijf Spakenburg is en blijft de voordeelgarage van Spakenburg”, aldus Henri Koelewijn, bedrijfsleider van het nieuwe AD-lid. “Wij kiezen voor de persoonlijke aanpak. De garage is eenvoudig van opzet en de monteur handelt van begin tot eind alles zelf af met de klant. Dat betekent dat de kosten laag kunnen worden gehouden. De monteurs klaren de klus van begin tot eind en leren elke auto zo helemaal kennen.”

De garage koos voor aansluiting bij de formule om het inkoopvoordeel en de uitgebreide garantiemogelijkheden met internationale dekking. Naast onderhoud is de nieuwe vestiging gespecialiseerd in banden en uitlaten.

Onlangs sloot ook APK Centrum Alblasserdam en Mulder Auto’s uit Doetinchem zich aan bij het netwerk van AD Autobedrijf.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
2 maart 2026
Autoverkopen Nederland februari 2026: hybride wint verder terrein
2 maart 2026
Wees het beste bedrijf dat je kunt zijn
27 februari 2026
Nettoverlies Hedin ruim 100 miljoen euro
27 februari 2026
Aftersalesimpact van Europese wetgeving
26 februari 2026
Bridgestone neemt ultramoderne rijsimulator in gebruik
26 februari 2026
Een vijfde rijdt in de winter nog op zomerbanden
Meest bekeken berichten
Recente reacties