Ard Brunnekreef gaat het Metalak team versterken in de functie van technisch commercieel accountmanager Zwaar Vervoer & Industrie. Met de aanstelling werkt Metalak aan de verdere professionalisering en versterking van haar positie in dit segment.

Ard is ruim 12 jaar actief in de zwaar vervoerbranche waarin hij zowel technische als commerciële functies heeft bekleed. In de nieuwe functie zal hij zich gaan toeleggen op relatiebeheer en technisch advies als het gaat om de toepassing van het Spies Hecker Permafleet assortiment en het PercoTop-systeem.

Het verder uitrollen van Metalak Business Support (MBS) zal tevens onderdeel uitmaken van de werkzaamheden van Ard. MBS staat voor alle diensten en support op het gebied van management, kleur, logistiek en techniek & training waarmee Metalak bedrijfsprocessen verder optimaliseert. Metalak zegt als ‘partner in proces’ hiermee ook in de segmenten zwaar vervoer en industrie meer winst uit het bedrijf te kunnen halen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
16 oktober 2025
Automechanika start klassiekernetwerk
16 oktober 2025
RDC waarschuwt voor proefritfraude
16 oktober 2025
Gratis winterinspectie Hyundai
16 oktober 2025
Omzet Fastned plust 44 procent in Q3
15 oktober 2025
Hampsink sluit zich aan bij AllParts
15 oktober 2025
ETRMA wil overheidsprikkels voor betere banden
Meest bekeken berichten
Recente reacties