Renault is gestart met de levering van de elektrisch aangedreven modellen uit het Renault ZE-gamma. Athlon Car Lease ontving de primeur in Europa om de eerste Renaults Kangoo ZE te overhandigen aan de Rabobank.

De ingebruikname van de eerste elf elektrisch aangedreven Renaults door Athlon Car Lease is onderdeel van de aangekondigde reserveringsovereenkomst van honderd volledig elektrisch aangedreven Renaults. In totaal neemt het leasebedrijf 65 Renaults Kangoo ZE en 35 Renaults Fluence ZE af. Athlon Car Lease zet de komende jaren in op verduurzaming van het wagenpark.

“De mobiliteitsbehoefte van onze klanten verandert en duurzaamheid krijgt hier een steeds belangrijkere rol in. Ook het autogebruik en de manier waarop wagenparkbeheerders en leasebedrijven hiermee omgaan, verandert de komende jaren flink”, aldus Marchel Koops, commercieel directeur van Athlon Car Lease. “Wij zijn ervan overtuigd dat elektrisch vervoer een belangrijke bijdrage levert in de strijd tegen klimaatverandering en dat elektrische auto’s op termijn een aanzienlijk deel van de markt voor mobiliteitsoplossingen veroveren.”

Renault is in november 2011 in Nederland van start gegaan met de verkoop van de Kangoo ZE en Fluence ZE. De Twizy volgt in het voorjaar van 2012 en de ZOE in het najaar.
Met het Flex Centre positioneert Athlon Car Lease zich als één van de initiatiefnemers voor het nieuwe werken op een duurzame manier.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
3 november 2025
Autoverkoop zet stijgende lijn voort in oktober
3 november 2025
AutoProfijt op weg naar de 100
3 november 2025
De kleurrijke carwashmarkt
31 oktober 2025
Van Mossel neemt Polestar Amsterdam over
31 oktober 2025
Omzet LKQ stijgt 1,3 procent in derde kwartaal 2025
31 oktober 2025
Aankoopadvies voor een hefbrug
Meest bekeken berichten
Recente reacties