Gaat de Amsterdamse Auto RAI komend jaar in april wel of niet door? Het aantal aanmeldingen valt tegen, waardoor de beurs op losse schroeven zou staan. Dit blijkt vanochtend uit diverse berichten in de media, die echter speculatief zijn.

De organisatie heeft namelijk nog geen beslissing genomen en er wordt door hen nadrukkelijk aangeven ook met een alternatief plan bezig te zijn. Het besluit hangt af van wat de vertegenwoordigers van de importeurs woensdag overeenkomen. Zij overleggen dan of er budget wordt vrijgemaakt om deel te nemen aan Auto RAI 2013.

Volgens de Telegraaf kost een stand op de autobeurs tussen de 500.000 en twee miljoen euro. Importeurs zouden een dergelijk bedrag door de crisis niet meer kunnen of willen opbrengen voor een beursstand op de grootste consumenten autoshow van ons land.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 februari 2026
Aftersalesimpact van Europese wetgeving
26 februari 2026
Bridgestone neemt ultramoderne rijsimulator in gebruik
26 februari 2026
Een vijfde rijdt in de winter nog op zomerbanden
26 februari 2026
‘Aftermarket in beslissende fase’
26 februari 2026
Geen allrisk bij bedrijfsauto kan ondernemers tienduizenden euro’s kosten
26 februari 2026
Personeelstekort Duitse auto-industrie zet ook werkplaatsen onder druk
Meest bekeken berichten
Recente reacties