De ketenapplicatie van Autoschade Herstel Groep Nederland (AHGN) wordt uitgebreid met het eerder dit jaar aangekondigde hybride automatiseringssysteem Apollo. De proefperiode is succesvol afgesloten en het systeem wordt momenteel uitgerold naar de aangesloten bedrijven.

Met name het statistisch filter is één van de opvallende functies. De database van Apollo is inmiddels gevuld met historische cijfers van AHGN, waardoor nieuwe managementinformatie beschikbaar komt. Dit geeft meer inzicht in de rating- en scoremethodieken van de opdrachtgevers en de aangesloten ondernemers kunnen zo nog meer van elkaar leren.

Volgens Guus van Dreven, algemeen directeur van de groep, hebben zowel verzekeraars als leasemaatschappijen belangstelling getoond. “In onze branche is het uniek dat schadebedrijven beschikken over een dergelijk geavanceerd statistisch filter. Opdrachtgevers zijn verzekerd van een realistische schadelast en kwaliteitscalculaties door het onafhankelijke 4sure-keurmerk.”

Onlangs was AHGN nog in het nieuws vanwege het behalen van het eerste Hiqure-certificaat van Focwa. Lees er hier alles over >>

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 juni 2025
ICDP: Autokoper verandert niet radicaal
20 juni 2025
VER: Helft laadfacturen klopt niet
20 juni 2025
Dakar
19 juni 2025
Citroën laat C3 en DS3 stilzetten
19 juni 2025
Winst autodealers daalt verder
19 juni 2025
‘Duurzaamheid uitstellen is geen optie’
Meest bekeken berichten
Recente reacties