kwartaal één van 2011 is afgesloten met een totaal autoverkoop van 180.622 stuks, dat is een plus van 24 procent ten opzichte van dezelfde periode vorig jaar. Dit meldt Dealersupportnet. In maart zijn er 56.762 ( 26 procent) nieuwe personenauto’s afgeleverd. In februari is een toename genoteerd van 31 procent, in januari ging het om een toename van 19 procent.

Volgens bureau Aumacon kan het jaaraantal wel eens boven de recentelijke prognose van 565.000 auto’s uitkomen, zeker als het CO2-beleid gehandhaafd blijft door de overheid.

Volkswagen, Renault en Peugeot profiteren met 33 tot 29 procent groei in verkoop. Fiat, Skoda en Seat kennen verkooptoenames tussen 85 en 96 procent. Toyota en Ford verkopen minder en Opel en Citroën stijgen weinig.

Download hier de cijfers (maart 2011) van RAI Vereniging, Bovag en RDC >>

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
12 maart 2026
‘Voordeel diesel is volledig verdampt’
12 maart 2026
Trustoo: Onrust op oliemarkt verdriedubbelt vraag naar laadpalen
12 maart 2026
TECH360 sluit partnerschap met Moba
11 maart 2026
AutoFirst nu ook beschikbaar voor LKQ-partnergrossiers
11 maart 2026
Mobilisights verder als Mobilisights Connect
10 maart 2026
VASS voegt JAMES Autoservice toe als leverancier
Meest bekeken berichten
Recente reacties