BCA Autoveiling heeft zijn veilingaanbod uitgebreid met een wekelijkse veiling van voornamelijk gezinsauto’s afkomstig van particulieren. In de zogenaamde NLCGR-veiling worden elke donderdag minimaal 75 nieuwe kavels geveild.

Iede Aukema, directeur BCA Autoveiling: “Met de NLCGR-veiling hebben we een nieuw type veiling ontwikkeld. Het gaat hier om particuliere auto’s die dus meestal zeer betaalbaar zijn. Zowel qua aanschafprijs, maar ook als het gaat om ‘runningcosts‘. De particulier kijkt natuurlijk toch wat nadrukkelijker naar de maandelijkse lasten dan de zakelijke rijder.”

Alle auto’s zijn afkomstig van Nederlandse particulieren en zijn vaak tegen aantrekkelijke tarieven ingekocht. Het aanbod varieert sterk, maar bestaat voornamelijk uit gezinsauto’s en de compactere vierwielers. De verkopende partij is altijd op de NLCGR-veiling aanwezig, waardoor de transacties snel kunnen worden afgrond. Er wordt zelden of nooit met een minimum opbrengst gewerkt.

BCA Autoveiling denkt op jaarbasis tussen de drie- en vijfduizend auto’s afkomstig van particulieren te kunnen veilen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
12 december 2025
Plan je moment!
12 december 2025
Ruim 100 euro verschil in kosten van laden
12 december 2025
Niet gedeeld, wel zelfrijdend
12 december 2025
Revisie krijgt eindelijk de aandacht die het verdient
11 december 2025
‘Voorkeur voor originele onderdelen daalt’
11 december 2025
Vijftig tinten aftersales
Meest bekeken berichten
Recente reacties