Oud-F1 coureur Jan Lammers heeft afgelopen weekend tijden de DTM races in Zandvoort het eerste merk-eigen rijvaardigheidcentrum in Nederland geopend. BMW Driving Experience Slotemaker komt voort uit Slotemakers anti-slipschool.

BMW Group Nederland heeft Slotemaker gecontracteerd als rijvaardigheidinstituut voor onder andere (potentiële) klanten, relaties en BMW-dealers. “Het centrum staat ook open voor bestuurders van een ander merk, voor zowel de jonge chauffeur die ervaring mist, maar ook de ervaren bestuurder die zich wil perfectioneren in nog veiliger en efficiënter rijgedrag”, aldus BMW.

De totale vloot cursusauto’s bestaat uit elf nieuwe BMW 1-series, die elk jaar vervangen worden. Daarnaast zijn op maat gesneden trainingen mogelijk in elk gewenst ander BMW- of Mini-model.

Hoge snelheid

Cursisten leren tijdens de M-training om correct te reageren in situaties bij hogere snelheden. Bij de Eco Pro trainingen krijgen deelnemers bruikbare tips om hun brandstofverbruik te verminderen, inzicht in ecologisch verantwoord autorijden en de verkeersveiligheid te vergroten met een kleinere kans op schades tot gevolg.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
8 mei 2026
AutoScout24: Gebruikte EV ruim 7 procent duurder
8 mei 2026
Stellantis breidt samenwerking met Leapmotor uit, Opel voorop
8 mei 2026
15.525 meer auto’s gedemonteerd in 2025
8 mei 2026
Autotelex ziet stijgende restwaarden EV
7 mei 2026
Hertog Lease overgenomen door Oostendorp
7 mei 2026
Dit land laat zien hoe snel Chinese automerken Europa veroveren
Meest bekeken berichten
Recente reacties