Brezan verhuist vanaf 3 januari 2011 naar het nieuw gebouwde distributiecentrum in Ede. De capaciteit van het pand is drie keer groter dan het huidige logistiek centrum. Het netwerk van grossiervestigingen wordt ook flink uitgebreid, te beginnen met vier locaties in het eerste kwartaal van volgend jaar.

"Brezan heeft een wittevlekkenplan van gebieden in Nederland waar vestigingen gewenst zijn. De uitbreiding naar Heerhugowaard, Oud-Beijerland, Wormerveer en Oosterwolde past daar in. Het betreft hier geen overnames. Ons doel is om uiteindelijk 150 Brezan-grossiers in Nederland te vestigen, dat zijn er nu nog 118", verklaart marketing manager Frank Weghorst.

Het uiteindelijke aantal verkooppunten in Nederland, België en Tsjechië moet op 200 uitkomen. In België wordt een groei ingezet van 11 naar 25 en in Tsjechië van 2 naar 25 locaties. De importactiviteiten van Brezan worden ook verder uitgebreid.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
21 mei 2025
Occasionprijzen blijven licht stijgen
21 mei 2025
Apollo: Merk Vredestein blijft bestaan
21 mei 2025
Crisis is kans
20 mei 2025
Marc Oudshoorn directeur ASN Groep
20 mei 2025
Xavier Chardon wordt ceo Citroën
20 mei 2025
Broekhuis neemt Jansen2Wielers Barneveld over
Meest bekeken berichten
Recente reacties