Verbol Automaterialen in het Belgische Tienen sluit zich op 1 juni aan als franchisenemer bij Brezan. In totaal heeft de specialist in automaterialen nu twaalf vestigingen bij onze zuiderburen.

Eigenaar Patrick Bollen koos voor de aansluiting om meer tijd te kunnen besparen en zich daardoor beter op de klant te kunnen richten. “Mede door het enthousiasme van zijn verkoopteam over de Brezan formule, heeft hij via onze organisatie in België contact gezocht over de mogelijkheden van franchise. De komende weken zullen wij alles in het werk stellen om de vestiging in Tienen de Brezan uitstraling te geven”, aldus commercieel manager Frank Dobben van Brezan.

Brezan heeft nu in België en Nederland 138 vestigingen en wil doorgroeien naar 200 stuks in Tsjechië, Nederland, België.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
3 september 2025
Crisis is het nieuwe normaal
2 september 2025
1,2 procent meer occasions verkocht in augustus
2 september 2025
Uitstoot nu al onder doelstelling 2030
2 september 2025
KwikFit verzorgt e-bike service Decathlon
2 september 2025
Ode aan onze helden – ervaren, veerkrachtig en klaar voor de toekomst
1 september 2025
Nieuw bij Hella: kits met blokken en schijven
Meest bekeken berichten
Recente reacties