Groot-Brittannië gaat de kosten die het heeft gemaakt voor het opnieuw laten testen van verdachte Volkswagens verhalen op VW zelf. Volgens de Britse minister van Transport Patrick McLoughlin is het niet meer dan logisch dat die rekening naar Duitsland wordt gestuurd.

In Groot-Brittannië rijden ongeveer 1,2 miljoen auto’s van Volkswagen die onderdeel zijn van het schandaal met de sjoemelsoftware en de uitstoot van kooldioxide. Wereldwijd zijn er meer dan 11 miljoen auto’s van Volkswagen uitgerust met software om emissiewaarden te manipuleren. Ook heeft Volkswagen bij zo’n 800.000 andere auto’s vreemde emissie-uitslagen geconstateerd.
Hoe hoog de rekening is die de Britten naar de Duisters sturen is onbekend. Ook is niet duidelijk of VW bereid is te betalen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 februari 2026
Nettoverlies Hedin ruim 100 miljoen euro
27 februari 2026
Aftersalesimpact van Europese wetgeving
26 februari 2026
Bridgestone neemt ultramoderne rijsimulator in gebruik
26 februari 2026
Een vijfde rijdt in de winter nog op zomerbanden
26 februari 2026
‘Aftermarket in beslissende fase’
26 februari 2026
Geen allrisk bij bedrijfsauto kan ondernemers tienduizenden euro’s kosten
Meest bekeken berichten
Recente reacties