Cars en Joy introduceert een eigen verzekeringslabel. Een koper van een gebruikte auto kan via de site Carsenjoyverzekering.nl nu ook de auto meteen verzekeren bij de occasionformule voor de automotivebranche. De verzekeringspremie is in twintig seconden te berekenen. Bij de afgesloten verzekering geldt een bedenktijd van veertien dagen.

Sinds deze zomer heeft Cars en Joy haar eigen vergunning voor het verzekeren en financieren van auto’s. “Wij zijn hierdoor veel flexibeler in het uitkiezen van leveranciers en het opbouwen van een portefeuille. Hier profiteren onze franchisenemers van”, aldus Theo Peeters, franchise development manager van Cars en Joy. “Alle voorwaarden die kostenverhogend werken en alleen van toepassing zijn op nieuwe auto’s zijn eruit gehaald, zoals bijvoorbeeld de drie jaar nieuwwaarde garantie. Hierdoor ontstaan zeer gunstige condities, vergelijkbaar met internetaanbieders. Dit terwijl de schade wel gestuurd wordt naar de aangesloten vestigingen”, aldus Peeters.

Omdat Cars en Joy nog maar een beperkt volume heeft, is het bedrijf samenwerkingsverbanden aangegaan met gespecialiseerde bedrijven. “Onze financieringen regelen we met Volkswagen Bank. Onze verzekeringsadministratie is uitbesteed aan ANAC backoffice uit Eindhoven. De onderliggende verzekeraar op dit moment is Nederlanden van Nu, onderdeel van Generali.”

Cars en Joy zit in een groeifase en startte in augustus ook met een vestiging in Muiden in het oude Volkswagen/Audi-pand van De Wegman aan de snelweg A1.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
14 juli 2025
Plannen voor nieuwe autobelastingen bieden goede aanknopingspunten
14 juli 2025
Allianz Direct wint Independer Award Auto 2025 voor beste prijs-kwaliteit
14 juli 2025
Repareren of vervangen?
11 juli 2025
ADPA en GVA winnen zaak tegen BMW
11 juli 2025
Prijs voor beperken waterstofverliezen
11 juli 2025
Autowasdag levert 60.721 euro op voor Prinses Máxima Centrum
Meest bekeken berichten
Recente reacties