John Spies verlaat na elf jaar dienst op 1 juni 2015 Alphabet Nederland. De huidig ceo wordt opgevolgd door Jorge Bautista. Hij is nu nog ceo van Alphabet Spanje. Spies verlaat de leasemaatschappij op 60-jarige leeftijd.

“Voor mij is dit het moment om na een fantastische tijd bij dit prachtige bedrijf, nog een keer een nieuwe uitdaging op te pakken”, aldus Spies. Onder zijn leiding groeide Alphabet uit tot een klantgerichte leasemaatschappij met 80.000 auto’s.

Onderzoek

Alphabet onderzocht recent de brandstofverrekening van hybride auto’s die voor vakantietrips worden gebruikt. Betreft het een leasewagen dan kunnen in extreme gevallen de brandstofkosten voor de werkgever tot wel een factor zes hoger uitvallen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
30 juni 2025
Dekra viert honderdste verjaardag
30 juni 2025
RAI Vereniging: Zet mobiliteit centraal
30 juni 2025
Clepa presenteert duurzaamheidsmanifest
30 juni 2025
Focus op bandenafzet
27 juni 2025
Formeel akkoord over cao MvT
27 juni 2025
123Ruit toont ambitie in MVO-jaarverslag
Meest bekeken berichten
Recente reacties