De werkplaatsformule Checkstar heeft de afgelopen twee maanden zes nieuwe autobedrijven aangesloten en komt nu op een totaal van 26 uit. De nieuwe aanwinsten zijn Auto Zagato te Alphen a/d Rijn, Autobedrijf Cieraad te Vlissingen, Garage Amso te Rotterdam, Autobedrijf van der Wereld te Roelofarendsveen, Autobedrijf Wassenberg te Amsterdam en Bijker Automobielbedrijf te Meppel.

De bij het Magneti Marelli-concept aangesloten bedrijven zijn allen gespecialiseerd in de merken Fiat, Alfa Romeo en/of Lancia. De montagefabrikant produceert ook voor de meeste niet-Italiaanse autoproducenten.

Magneti Marelli is in 2009 in Nederland gestart met de Checkstarformule. Zij maakt en levert elektronische en slijtage-onderdelen, maar ook verlichting, koeling, schokbrekers, accu’s, tuningdelen en accessoires.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 maart 2026
VWE neemt XRAY Automotive over
27 maart 2026
Laadklacht
26 maart 2026
Geely Auto wil binnen 25 minuten servicepunt voor elke klant
26 maart 2026
16,3 procent hogere omzet Autodoc in 2025
26 maart 2026
Brandstofketen keert terug in Nederland als aanbieder van laadnetwerk
26 maart 2026
Goud
Meest bekeken berichten
Recente reacties