Checkstar-partner Henk van Boven is onlangs verhuisd naar een nieuwe locatie van zo’n 3.500 vierkante meter. Sinds 6 oktober is het bedrijf in een nieuw pand in Emmen gevestigd. Deze werkplaats is één van de modernste van het universele garagenetwerk Checkstar tot nu toe.

De verhuisdatum viel samen met de verjaardag van oprichter Van Boven senior. Hij richtte het bedrijf op en verkocht aanvankelijk kettingzagen en tractoren. Vanaf 1971 werd dit uitgebreid met auto’s van het merk Vauxhall. In 1980 kwamen hier de merken Suzuki en Alfa Romeo bij.

Vernieuwingen

Checkstar-moeder Magneti Marelli heeft recent haar catalogusprogramma uitgebreid met 800 nieuwe referenties. Het overzicht van koelsystemen is versterkt door de intercoolers. De nieuwe catalogus biedt nu toepassingen voor alle gangbare Europese en Aziatische auto’s.

Alsof dat nog niet genoeg vernieuwing is, timmert Checkstart ook flink aan de weg in Hongarije. Een jaar na de opening van de eerste vestiging in Boedapest, zijn er dertig formulevestigingen in dit land geopend.

Om de deelnemende garagebedrijven in Nederland ook online een universele uitstraling te geven, is er ook een begin gemaakt met de online presentatie. Lees er hier alles over >>

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
21 mei 2026
Deze allseasonband scoort het best onder EV’s
21 mei 2026
OSW ziet afnemende belangstelling voor tweedehands camper
21 mei 2026
Concurrentiepositie toeleveranciers onder druk
20 mei 2026
Brandbrief BOVAG over energiekosten
20 mei 2026
Renault ziet oplossing voor vastlopend stroomnet
20 mei 2026
DKV Mobility neemt MKB Brandstof over
Meest bekeken berichten
Recente reacties