Checkstar-partner Henk van Boven is onlangs verhuisd naar een nieuwe locatie van zo’n 3.500 vierkante meter. Sinds 6 oktober is het bedrijf in een nieuw pand in Emmen gevestigd. Deze werkplaats is één van de modernste van het universele garagenetwerk Checkstar tot nu toe.

De verhuisdatum viel samen met de verjaardag van oprichter Van Boven senior. Hij richtte het bedrijf op en verkocht aanvankelijk kettingzagen en tractoren. Vanaf 1971 werd dit uitgebreid met auto’s van het merk Vauxhall. In 1980 kwamen hier de merken Suzuki en Alfa Romeo bij.

Vernieuwingen

Checkstar-moeder Magneti Marelli heeft recent haar catalogusprogramma uitgebreid met 800 nieuwe referenties. Het overzicht van koelsystemen is versterkt door de intercoolers. De nieuwe catalogus biedt nu toepassingen voor alle gangbare Europese en Aziatische auto’s.

Alsof dat nog niet genoeg vernieuwing is, timmert Checkstart ook flink aan de weg in Hongarije. Een jaar na de opening van de eerste vestiging in Boedapest, zijn er dertig formulevestigingen in dit land geopend.

Om de deelnemende garagebedrijven in Nederland ook online een universele uitstraling te geven, is er ook een begin gemaakt met de online presentatie. Lees er hier alles over >>

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
17 april 2025
One-stop-shop-visie krijgt vorm
17 april 2025
42 procent minder verkeersdoden in 25 jaar
17 april 2025
Geen extra monteur maar extra bruggen
16 april 2025
Garagenetwerken AllParts groeien door
16 april 2025
Hiltermann optimaliseert met Vinacles voorraadfinanciering
16 april 2025
Alliance vergroot grip op aftermarket EV’s
Meest bekeken berichten
Recente reacties