Interieurreparatieketen Color Glo heeft nu ook in Amsterdam Zuid-Oost en Zaanstad haar deuren geopend. Guido de Laat (Amsterdam) en Fred, Peter en Loes van Egmond (Zaanstad) zijn de nieuwste franchisenemers. Het totaal aantal vestigingen in Nederland komt daarmee op veertien.

"De kracht van Color Glo zit hem in het feit dat wij alles binnen 48 uur na melding bij onze klanten op locatie kunnen repareren of reconditioneren, zonder nare luchtjes of droogtijd", aldus de ondernemers.

Color Glo is opgericht in 1975 en heeft internationaal inmiddels meer dan duizend franchisenemers. De vervanging van onderdelen, zoals stuurwielen en dashboards kan na een bezoek van Color Glo voor onbepaalde tijd worden uitgesteld.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
8 april 2025
Bosch ESItronic integreert SOVD-norm Tesla
8 april 2025
JATO: Big Three kwetsbaarder dan Duitsers of Japanners
8 april 2025
Valeo lanceert gereviseerde led-koplamp met Stellantis
7 april 2025
R5 tot EV van het jaar 2025 verkozen
7 april 2025
8,5% meer loon medewerkers tankstations en wasbedrijven
7 april 2025
Petronas Syntium levert smeermiddelen Autohero-centra
Meest bekeken berichten
Recente reacties