Dekra Automotive zal het laatste kwartaal van dit jaar gebruiken om het netwerk van de 104 schadeherstelbedrijven dat bij Meeùs is aangesloten onder de loep te nemen. De speciaal ontwikkelde audit module richt zich vooral op de kwaliteit van het geleverde werk.

De resultaten uit de test tellen mee in de verkiezing Meeùs Schade Service Partner van het Jaar 2012, maar ook bij beoordeling van Beste Schadehersteller van het Jaar.

De divisie Dekra Automotive is samen met de afdelingen Claims Services, Experts en Keuringen gespecialiseerd in schade-expertise bij brand-, transport- en aansprakelijkheid en voertuigen, voertuigkeuringen, risico-inspecties en nationaal en internationaal schademanagement.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
10 maart 2026
VASS voegt JAMES Autoservice toe als leverancier
10 maart 2026
Minder Europese registraties in januari, elektrificatie zet onverminderd door
10 maart 2026
Verschil in kosten laden en tanken steeds groter door stijgende brandstofprijzen
10 maart 2026
Gerard ten Buuren adviseur AAG Benelux
10 maart 2026
Omnitech: een servicemodel voor jouw werkplaats van morgen
10 maart 2026
Chinese consument zet de toon
Meest bekeken berichten
Recente reacties