Tot en met afgelopen vrijdag 29 oktober werden volgens voorlopige RDC-cijfers 42.311 nieuwe personenauto’s geregistreerd. Ten opzichte van oktober vorig jaar een plus 22,8 procent.

Voor Volkswagen was het met een marktaandeel van 12,39 procent een topmaand. Tot en met oktober staat VW op 10,34 procent. Ford en Opel hadden met respectievelijk 6 en 5 procent marktaandeel juist een relatief zwakke maand. Een opvallende score realiseerde verder Skoda, dat met 7,56 procent het derde merk van oktober is. Toyota was met 8,62 procent de tweede speler. Verder deden Renault en Peugeot goede zaken, beide merken waren ieder goed voor bijna 7,5 procent van de registraties. Tot en met oktober staat Ford nog wel op ruim 8 procent en Opel op 7 procent.

De eerste tien maanden van dit jaar werden er overigens 432.997 nieuwe personenauto’s geregistreerd, ten opzichte van vorig jaar een plus van 23,4 procent.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
16 september 2025
RAI Vereniging: Mobiliteitsplannen onvoldoende
16 september 2025
Helft elektrische rijders haalt actieradius niet
16 september 2025
Cor Baltus draagt stokje over aan Marco Faulenbach
16 september 2025
Chinees aanbod op AutoScout24 stijgt 34 procent
16 september 2025
Nog drie dealerbedrijven voor Omoda & Jaecoo
16 september 2025
3D-geprinte onderdelen uit afval
Meest bekeken berichten
Recente reacties