Johan Claassen, tot op heden verkoopdirecteur bij Opel Nederland, zal met onmiddellijke ingang de positie van algemeen directeur bij de importorganisatie bekleden. Na het vertrek van zijn voorganger, Karl Howkins, vervulde hij deze positie ook al op ad interim-basis.

Claassen (47) is sinds 2007 werkzaam bij Opel Nederland en was sinds die tijd verantwoordelijk voor Opels netwerkstrategie en –operaties. In 2012 kwam hier de verantwoordelijkheid voor sales bij. Eerder vervulde hij diverse sales- en marketingfuncties bij de importorganisaties van Ford en Peugeot.

Aan de invulling van de vacante managementposities bij RND en Sales wordt op dit moment gewerkt; naar verwachting komt hier op korte termijn duidelijkheid over. In zijn nieuwe functie rapporteert Claassen rechtstreeks aan Rory Harvey, Executive Director Sales & Aftersales in Europa.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
13 oktober 2025
RDW vernieuwt erkenningenstelsel
13 oktober 2025
Vos Autotechniek wint vijfde ACtronics Service Point Award
13 oktober 2025
‘Stem verkeersboete af op ernst overtreding’
13 oktober 2025
Concurrentiebeding: bescherming of blok aan het been?
10 oktober 2025
Dodge-specialist viert veertigjarig bestaan
10 oktober 2025
Fastned opent eerste stations in Spanje
Meest bekeken berichten
Recente reacties