Autocrew kende in 2013 in Nederland een sterke groei. Eind vorig jaar telde de werkplaatsformule 136 partners, een groei van 40 procent ten opzichte van het jaar daarvoor. De doelstelling voor 2014 is 175 partners.

“Autocrew weet steeds meer garagebedrijven te overtuigen, omdat het toelaat eigen accenten te leggen. We verwelkomden vorig jaar 39 nieuwe partners. We willen die groei ook in 2014 voortzetten en mikken op een verdere uitbreiding met ongeveer 30 procent”, zegt Marieke Groeneveld, conceptmanager bij Robert Bosch.

Uitstraling

Eén van de belangrijkste doelstellingen voor 2014 is de naam en het aanbod van Autocrew in de directe omgeving van de garage meer bekend te maken. “Met drie campagnes willen we laten zien dat Autocrew staat voor een lokale garage die tegelijk kan rekenen op de expertise van een internationaal netwerk en uiteraard van Bosch”, aldus Groeneveld.

In 2013 werden alle Autocrew-garages uitgerust met een narrowcastingsysteem voor een directe communicatie met de klanten. In 2014 krijgt elke partner zijn eigen, gepersonaliseerde website.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
3 juli 2025
All-seasonband General Tire voor suv
3 juli 2025
AkzoNobel met Solera in datagestuurde duurzaamheid
3 juli 2025
Totale occasionverkoop H1 stijgt 4,2 procent
3 juli 2025
Cyberveiligheid zet branche op scherp
2 juli 2025
Hella Gutmann integreert KI in diagnoseapparatuur
2 juli 2025
B-to-C occasionverkopen H1 nagenoeg gelijk
Meest bekeken berichten
Recente reacties