Würth Nederland heeft onlangs de eerste twee wielvrije elektrohydraulisch aangedreven schaarhefbruggen met RAI-keurmerk officieel geplaatst bij Daams 4×4 in Bergeijk. De hefbruggen worden hier gebruikt voor onderhoudswerkzaamheden en het ombouwen van reguliere 4×4 SUV’s naar speciale voertuigen voor expedities, hulporganisaties en bedrijven.

Toine Daams, directeur en eigenaar van Daams 4×4: “Wij hebben gekozen voor de hydraulische schaarbruggen van Würth omdat dit interessante bruggen zijn met een acceptabele levertijd en een prima service.”
Würth voert de jaarlijkse inspectie uit en het onderhoud aan de schaarhefbruggen.

Bij de geleverde installaties zijn de stroomkabels en persluchtleiding volledig weggewerkt in het schaarsysteem. Hoewel de schaarhefbruggen relatief klein ogen, hebben ze een maximale draagkracht van 3.200 kilo. De maximale hefhoogte is 1,90 meter en de oprijhoogte van de schaarhefbruggen is 10,5 cm. De bruggen zijn ook geschikt voor verlaagde auto’s.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
1 april 2026
Autoverkopen Nederland dalen in Q1 2026 – met duidelijke oorzaak
1 april 2026
Snap-on: gecertificeerde EV-gereedschappen
31 maart 2026
Meer kans op autoschade na invoering zomertijd – en dit is waarom
31 maart 2026
Kia versnelt ontwikkeling autonoom rijden
31 maart 2026
EV-onderzoek 2025: Tesla-schaamte en kritiek op beleid overheid
31 maart 2026
Aumacon breidt overzicht garageformules België uit naar 30
Meest bekeken berichten
Recente reacties