Würth Nederland heeft onlangs de eerste twee wielvrije elektrohydraulisch aangedreven schaarhefbruggen met RAI-keurmerk officieel geplaatst bij Daams 4×4 in Bergeijk. De hefbruggen worden hier gebruikt voor onderhoudswerkzaamheden en het ombouwen van reguliere 4×4 SUV’s naar speciale voertuigen voor expedities, hulporganisaties en bedrijven.

Toine Daams, directeur en eigenaar van Daams 4×4: “Wij hebben gekozen voor de hydraulische schaarbruggen van Würth omdat dit interessante bruggen zijn met een acceptabele levertijd en een prima service.”
Würth voert de jaarlijkse inspectie uit en het onderhoud aan de schaarhefbruggen.

Bij de geleverde installaties zijn de stroomkabels en persluchtleiding volledig weggewerkt in het schaarsysteem. Hoewel de schaarhefbruggen relatief klein ogen, hebben ze een maximale draagkracht van 3.200 kilo. De maximale hefhoogte is 1,90 meter en de oprijhoogte van de schaarhefbruggen is 10,5 cm. De bruggen zijn ook geschikt voor verlaagde auto’s.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
21 april 2026
Omzet GPC stijgt 6,8 procent in Q1 2026
21 april 2026
DAS: Gevolgen drugsgebruik in het verkeer ingrijpend
21 april 2026
Independer: Tellerstand 1 op de 5 importauto’s is teruggedraaid
21 april 2026
Reiskostenvergoeding gunstiger dan accijnsverlaging – maar let op
21 april 2026
Greven Automotive lanceert privaat EV-fonds
21 april 2026
Richting zoeken in een onzekere wereld
Meest bekeken berichten
Recente reacties