Würth Nederland heeft onlangs de eerste twee wielvrije elektrohydraulisch aangedreven schaarhefbruggen met RAI-keurmerk officieel geplaatst bij Daams 4×4 in Bergeijk. De hefbruggen worden hier gebruikt voor onderhoudswerkzaamheden en het ombouwen van reguliere 4×4 SUV’s naar speciale voertuigen voor expedities, hulporganisaties en bedrijven.

Toine Daams, directeur en eigenaar van Daams 4×4: “Wij hebben gekozen voor de hydraulische schaarbruggen van Würth omdat dit interessante bruggen zijn met een acceptabele levertijd en een prima service.”
Würth voert de jaarlijkse inspectie uit en het onderhoud aan de schaarhefbruggen.

Bij de geleverde installaties zijn de stroomkabels en persluchtleiding volledig weggewerkt in het schaarsysteem. Hoewel de schaarhefbruggen relatief klein ogen, hebben ze een maximale draagkracht van 3.200 kilo. De maximale hefhoogte is 1,90 meter en de oprijhoogte van de schaarhefbruggen is 10,5 cm. De bruggen zijn ook geschikt voor verlaagde auto’s.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
24 april 2026
Euromaster wordt landelijke montagepartner BandenConcurrent
24 april 2026
VZR: Volkswagen ID.7 Tourer EV van het jaar 2026
24 april 2026
Porsche verkoopt aandeel in Bugatti Rimac
24 april 2026
Non-conformiteit: juridisch topic nummer 1 in de autobranche
23 april 2026
Autoverkopen Europa 2026: EV groeit, hybride blijft dominant
23 april 2026
Van Mossel neemt schadebedrijf Spuigroep Tilburg over
Meest bekeken berichten
Recente reacties