Het Britse A.T.E. Solutions is overgenomen door Bergman & Beving, de Scandinavische investeringsmaatschappij waar ook Teng Tools toe behoort. A.T.E. produceert geautomatiseerde testapparatuur voor verschillende industrieën zoals de automotive.

“Ons doel voor de toekomst is de positie in het Verenigd Koninkrijk te blijven versterken en stap voor stap het sterke aanbod van het bedrijf naar meer markten buiten het Verenigd Koninkrijk te brengen, zoals de bedrijfsleiding al is begonnen”, aldus Oscar Fredell, hoofd van de divisie Tools & Consumables.

A.T.E. zal deel gaan uitmaken van de divisie Tools & Consumables en de closing wordt onmiddellijk van kracht. Verwacht wordt dat de overname een marginaal positief effect zal hebben op de winst per aandeel van Bergman & Beving in het lopende boekjaar.

Teng Tools is sinds 2003 onderdeel van het ruim honderd jaar oude Bergman & Beving.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
24 maart 2026
China exporteert nu meer auto’s naar Europa dan andersom
24 maart 2026
ElaadNL wint Gouden RAI Wiel voor pioniersrol in slim laden
24 maart 2026
EV: Tesla domineert in park, VW in de voorraad
23 maart 2026
Reparatiekosten auto’s stijgen naar recordniveau
23 maart 2026
Michelin komt met energiezuinige banden: Primacy 5 en Pilot Sport 5
23 maart 2026
Diesel Scholten wint Skills Heroes autospuiten
Meest bekeken berichten
Recente reacties