De eigenaren van het failliet verklaarde autobedrijf Jacobs In Nieuw Amsterdam bij Emmen zijn zoek. Curator Henk Ruis zegt geen contactgegevens van de eigenaren te hebben en ook het kantoor van de voormalige onderneming staat leeg. Zo meldt het Dagblad van het Noorden

Autobedrijf Jacobs is al sinds vorig jaar niet meer actief en werd pas deze week failliet verklaard. Volgen de curator moet er nog een behoorlijk bedrag aan premies worden betaald voor zeven voormalige werknemers.

Overigens heeft het faillissement niets te maken met de huidige huurder van het pand van Jacobs: Hank-Louis Schreur die onder de naam van Autohuis Jacobs een volstrekt legitiem autobedrijf met werkplaats heeft met drie werknemers.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
31 december 2025
Autotaalglas Ster van het Jaar naar Weert
31 december 2025
Niet terugblikken
30 december 2025
Independer: 70 procent meer vuurwerkschade
30 december 2025
Mens en robot hand in hand
29 december 2025
Helft autoschades door aanrijding met ander voertuig
29 december 2025
Washin7 neemt Carwash Rijen over
Meest bekeken berichten
Recente reacties