De eigenaren van het failliet verklaarde autobedrijf Jacobs In Nieuw Amsterdam bij Emmen zijn zoek. Curator Henk Ruis zegt geen contactgegevens van de eigenaren te hebben en ook het kantoor van de voormalige onderneming staat leeg. Zo meldt het Dagblad van het Noorden

Autobedrijf Jacobs is al sinds vorig jaar niet meer actief en werd pas deze week failliet verklaard. Volgen de curator moet er nog een behoorlijk bedrag aan premies worden betaald voor zeven voormalige werknemers.

Overigens heeft het faillissement niets te maken met de huidige huurder van het pand van Jacobs: Hank-Louis Schreur die onder de naam van Autohuis Jacobs een volstrekt legitiem autobedrijf met werkplaats heeft met drie werknemers.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
30 maart 2026
LKQ opent filiaal in Assen
30 maart 2026
Beschermcoating Wiltec voor spuitcabines
30 maart 2026
Axalta: Wit, grijs en zwart blijven boventoon voeren
30 maart 2026
Stichting Autobelangen en EV Update samen op de bres voor e-timerregeling
30 maart 2026
Nettowinst autodealers stijgt 0,09 procentpunt in 2025
30 maart 2026
AutoTechnica voortvarend van start
Meest bekeken berichten
Recente reacties