Op Autovak RAI 2011 wordt door Explora, Brekupa en Equipment Service Team (EST) een gecombineerde stand ingericht van circa 500 vierkante meter. Gesegmenteerd laten Explora en Brekupa het complete leveringsprogramma zien van bus- en truckequipment, bedrijfswagenapparatuur en apparaten gerelateerd aan personenwagens.

Recentelijk heeft Explora de exclusieve vertegenwoordiging verkregen van de Corghi
Banden de- en montage-apparatuur. Deze nieuwe lijn zal groots getoond en gedemonstreerd worden.
Om goed georganiseerde technische service en onderhoud te kunnen bieden aan werkplaatsapparatuur heeft Explora het EST geformeerd. Zij heeft een eigen plek op de beursstand waar onder meer live demonstraties gegeven worden van het Esis-werkplaatsinformatiesysteem.

Explora en Brekupa leveren al meer dan vijftig jaar apparatuur voor de werkplaats van auto-, bus-, truck-, transport, schade- en bandenservicebedrijven.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
4 november 2025
2,2 procent meer occasions verkocht
4 november 2025
Bosch vernieuwt online trainingsprogramma
4 november 2025
Campus VTS: een nieuwe stap vooruit voor garages
4 november 2025
Autobedrijf aansprakelijk na hack mailbox?
3 november 2025
Autoverkoop zet stijgende lijn voort in oktober
3 november 2025
AutoProfijt op weg naar de 100
Meest bekeken berichten
Recente reacties