De dealerbedrijven Otten Autobedrijven, Autobedrijf Lennaerts, de Preuninger Groep en Jelle Talsma Autobedrijven hebben deze maand een overeenkomst getekend met VCD Automotive. De zelfstandige dealerbedrijven, die niet onder een dealerholding vallen, hebben gezamenlijk gekozen voor het dealermanagementsysteem Car IT en DBS Financieel, het systeem voor financieel management van VCD.

Binnenkort wordt een start gemaakt met de implementaties. Er wordt direct na de zomervakantie afgetrapt bij Jelle Talsma en ook de Preuninger Groep gaat nog dit jaar live. Begin volgend jaar wordt Car IT geïmplementeerd bij Lennaerts en Otten. De implementaties worden begeleid en uitgevoerd door consultants die ook de trainingen voor de gebruikers verzorgen.

VCD heeft de ambitie om haar marktaandeel bij Fiat-dealerbedrijven nog verder te vergroten en is eind vorig jaar geselecteerd als voorkeursleverancier van de dealervereniging Faldon en de Fiat Group. Het bedrijf werkt voor Toyota, Lexus, Saab, KIA en Landrover/Jaguar en is daarnaast actief bij onder andere Citroën, Ford, Opel, Mitsubishi en Suzuki.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
23 oktober 2025
Optimal herziet assortiment motorsteunen
23 oktober 2025
BOVAG/RAI: 361.000 nieuwe auto’s in 2026
23 oktober 2025
Sustainable Repair Network AkzoNobel breidt zich uit
23 oktober 2025
VACO: Kwart auto’s rijdt op vierseizoenenbanden
23 oktober 2025
Nico Stolk verlaat ABS
23 oktober 2025
Terechte winnaar
Meest bekeken berichten
Recente reacties