Van Leussen wordt het nieuwe dealerbedrijf voor Toyota en Lexus in Zwolle. Het bedrijf opent maandag 9 mei zijn deuren en is de opvolger van Berendsen en De Graaf, dat vorige maand failliet ging.

Van Leussen is al dertig jaar Toyota-dealer en heeft vestigingen in Ommen en Dalfsen. De nieuwe dealer in Zwolle neemt nagenoeg alle medewerkers (14 van de 15) over, dit tot tevredenheid van importeur Louwman & Parqui. “Daarmee is het een vertrouwde partij voor de klanten in en rond Zwolle. Voor hen en voor ons als importeur is het goed dat er zo snel voor continuïteit is gezorgd”, aldus woordvoerder Guido Roozekrans. Al met al is de Toyota-/Lexus-vestiging ongeveer vier weken gesloten geweest.

Over de oorzaak van het faillissement – in de eerste week van april werden nieuwe en tweedehands auto’s uit de showroom gereden – wil Roozekrans geen nadere mededelingen doen. “Onze modellenrange reikt van tien mille tot zo’n 180 mille en is met de vele hybride uitvoeringen ook actueel. Toch is het businesswise niet goed gelopen. Waardoor, dat vind ik nu niet opportuun.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
4 juni 2025
In memoriam: Luc Baetens (CarGarantie)
4 juni 2025
Bouy start nieuwe verzekeringsmaatschappij
4 juni 2025
Grenzen aan online reviews
3 juni 2025
BOVAG: Occasionverkoop +6,2 procent in mei
3 juni 2025
VWE: 0,5 procent meer occasionverkopen in mei
3 juni 2025
BOVAG en vakbonden melden onderhandelingsresultaat cao
Meest bekeken berichten
Recente reacties