Tijdens de tiende editie van het RAI Mobiliteitsdiner in Den Haag heeft Jan Peter Balkenende de RAI Mobiliteitsprijs Het Gouden RAI Wiel in ontvangst mogen nemen. De oud-premier heeft de prijs gekregen vanwege zijn rol als aanjager en inspirator voor de vakministers van infrastructuur en milieu.

Roelf de Boer, algemeen voorzitter RAI Verenging, heeft deze avond gesproken over het gestrande project Anders Betalen voor Mobiliteit. De complexiteit van de materie, het gebrek aan regie, de eenzijdige communicatie, de rigide regelgeving en het gebrek aan tijd zijn als redenen naar voren gekomen in een onderzoek naar het falen van het project.

Bijna alle aanwezigen in de zaal waren van mening dat er vroeg of laat toch een systeem ingevoerd zal moeten worden, dat het gebruik van de weg beprijst. In een reactie op de discussie zei Balkenende: “Als we niets doen aan het beprijzen van weggebruik, dan kunnen we het bereikbaarheidsprobleem in ons land niet oplossen.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
3 september 2025
Samenwerking Ayvens en Plugsurfing
3 september 2025
Vakgarage grootste groeier in stagnerende formulemarkt
3 september 2025
1975-2025: EQUIP AUTO, 50 jaar passie
3 september 2025
Crisis is het nieuwe normaal
2 september 2025
1,2 procent meer occasions verkocht in augustus
2 september 2025
Uitstoot nu al onder doelstelling 2030
Meest bekeken berichten
Recente reacties