De verkoop- en importactiviteiten van Klei Tyres zijn met ingang van 1 februari 2016 overgenomen door Greve Banden Groothandel BV in De Lier (Westland). Ook het personeel is mee overgegaan. 

Klei Tyres, voortgekomen uit het voormalige Van Klei’s Bandenimport, hield zich bezig met de landelijke verkoop van banden en velgen en de import van Zeta banden. Al deze activiteiten, inclusief medewerkers en voorraden, gaan over naar De Lier.

Wilco Greve, directeur van Greve Banden: “Toen wij in 2015 ons bedrijf in De Lier begonnen, hebben wij er met de grootte van het pand al rekening mee gehouden dat wij op termijn zouden gaan grossieren. Nu de kans zich voordeed om Klei Tyres inclusief het ervaren personeel over te nemen, hebben wij deze stap gezet.” Om de overgang voor de klanten vloeiend te laten verlopen, komen er geen wijzigingen in het telefoonnummer, het personeel en de webshop. “Omdat we gewoon door blijven gaan, hoeft de klant er niks van te merken.”

G.B.Groothandel is nu importeur van Zeta voor Nederland en België. Zeta biedt een uitgebreid gamma zomer- en winterbanden. Zeer binnenkort volgt uitbreiding met all-season. Ook diverse merken stalen en lichtmetalen velgen, alsmede compleet gemonteerde winter- of zomersets, behoren tot het leveringspakket. Middels een eigen bezorgdienst biedt het bedrijf in een deel van Nederland same day delivery aan.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
15 januari 2026
Autogroep Twente beste Hyundai-dealer 
15 januari 2026
Verzekeraars: Schade jaarwisseling 9 miljoen euro
15 januari 2026
Kreijne neemt Autoschade De Weerd over
15 januari 2026
PHE neemt twee AD-distributeurs over
15 januari 2026
Occasionmarkt in 2026: drukte houdt aan, dit wordt bepalend voor verkoopsucces
15 januari 2026
44 procent hogere omzet Fastned in Q4
Meest bekeken berichten
Recente reacties