Grossier Hamu Automaterialen, gevestigd in Nunspeet, Harderwijk, Amersfoort en Apeldoorn, neemt Otogros over. Het contract is 6 mei getekend en gaat per direct in.

De Otogros-filialen in Amersfoort en Putten zullen gesloten worden. “Deze klanten kunnen prima beleverd worden vanuit onze Hamu-vestigingen in Amersfoort en Harderwijk. Hier ligt een enorme voorraad en alle klanten kunnen gebruik maken van onze éénuurservice”, geeft eigenaar Hans Mulder aan. De overige vier vestigingen in Almere, Kampen, Epe en Veenendaal blijven doordraaien onder de naam Otogros. Zij krijgen een betere personele bezetting en veel meer voorraad.

Otogros is voornamelijk sterk in het dealerkanaal, terwijl Hamu hoofdzakelijk levert aan vrije garages. “Door deze deal hebben wij een sterkere positie in ons bestaande gebied en kunnen wij ons verzorgingsgebied flink uitbreiden. Zowel de Hamu- als de Otogros-klanten zullen er wat betreft voorraden, logistiek en it-oplossingen op vooruit gaan.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 maart 2026
VWE neemt XRAY Automotive over
27 maart 2026
Laadklacht
26 maart 2026
Geely Auto wil binnen 25 minuten servicepunt voor elke klant
26 maart 2026
16,3 procent hogere omzet Autodoc in 2025
26 maart 2026
Brandstofketen keert terug in Nederland als aanbieder van laadnetwerk
26 maart 2026
Goud
Meest bekeken berichten
Recente reacties