Harry de Haas is benoemd tot lid Raad van Bestuur Autobinck Group en ceo van de divisie Mobinck. Naast Paul Zekhuis en Michel Cornelissen maakt De Haas deel uit van het dagelijks bestuur van Autobinck Group.
“Autobinck bouwt aan en investeert in een nieuwe toekomst voor mobiliteit’, aldus ceo Paul Zekhuis. ‘Daarom hebben we recent Mobinck opgericht. We verwachten dat Harry de Haas met zijn ervaring de juiste man is om de Mobinck-organisatie uit te bouwen.”
De Haas studeerde Economie aan de Universiteit van Amsterdam. Hij heeft ervaring opgedaan in diverse directiefuncties bij onder meer Heineken, Ziggo, De Persgroep en KPN. De rode draad door zijn carrière is een combinatie van strategie, digitalisering en innovatie. “Met Mobinck leggen we de focus op eenvoudige toegang tot mobiliteit voor haar gebruikers, het verlagen van de CO2 uitstoot en kostenreductie voor de werkgever”, aldus De Haas.
Moove
AutoBinck Group richtte Mobinck in 2019 op als divisie die zich richt op het innoveren van mobiliteit, met de titels Fleet Support, Moove, Radiuz en Toogethr. Gemeenschappelijk doel is de wereld van mobiliteit eenvoudiger maken voor werkgever en werknemer.