Innovam introduceert een vernieuwd programma praktijktrainingen voor leerlingen (Eerste) Verbrandingsmotortechnicus. De RPT-trainingen zijn geüpdatet in samenwerking met Kemper en Van Twist Diesel, een specialist in dieselmotoren- en aggregaten. Innovam zal in de trainingen gebruik maken van de specialistische kennis en moderne materialen van de dieselspecialist.

Rob van Twist, directeur van Kemper en Van Twist over de samenwerking: “Wij kunnen zo bijdragen aan de kwaliteit van de opleiding en het ontwikkelen van goede vakmensen voor onze sector.” De samenwerking is extra bijzonder, omdat zijn oom Gerard van Twist de grondlegger was van de stichting VAM, waaruit Innovam is voortgekomen.

Innovam liet onlangs nog weten dat de bezuinigingsplannen van de overheid ook de opleidingswereld bereiken, omdat nu veel technici hun opleidingstraject op een lager niveau beginnen en vervolgens doorleren met overheidssteun.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
9 juni 2026
Klanten willen langere garanties op occasion
9 juni 2026
Fietsendrager vaak niet automatisch meeverzekerd
9 juni 2026
Nieuwe Opel Astra komt opnieuw uit Rüsselsheim
9 juni 2026
VER en Vattenfall bundelen krachten rond laadervaring EV-rijders
9 juni 2026
‘Fietsen is mijn ultieme ontsnapping’
8 juni 2026
Toyota demonstreert waterstof als brandstof
Meest bekeken berichten
Recente reacties