RAI Vereniging, afdeling Autovak, organiseert in 2011 tijdens de beurs de Innovatieprijs voor het meest innovatie en duurzame product. Nieuw is dat dit keer ook niet-exposanten onder voorwaarden kunnen deelnemen aan de verkiezing. De winnaar wordt op 28 maart bekend gemaakt.

De onderwerpen klimaat, luchtkwaliteit, geluid, veiligheid, ruimtebeslag en bereikbaarheid worden beoordeeld door een vakjury, waaronder voorzitter Kees Pereboom van RAI Vereniging. Namens Aftersales Magazine zit hoofdredacteur Jos Veldhuisen in de jury.

Vanaf de invoering in 1997 zorgt de Innovatieprijs voor zowel de genomineerden als voor de uiteindelijke winnaar voor veel extra publiciteit in de branche en in de vakpers.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
9 juni 2026
Fietsendrager vaak niet automatisch meeverzekerd
9 juni 2026
Nieuwe Opel Astra komt opnieuw uit Rüsselsheim
9 juni 2026
VER en Vattenfall bundelen krachten rond laadervaring EV-rijders
9 juni 2026
‘Fietsen is mijn ultieme ontsnapping’
8 juni 2026
Toyota demonstreert waterstof als brandstof
8 juni 2026
VerkeersAcademie lid van ADAS Alliantie
Meest bekeken berichten
Recente reacties