RAI Vereniging, afdeling Autovak, organiseert in 2011 tijdens de beurs de Innovatieprijs voor het meest innovatie en duurzame product. Nieuw is dat dit keer ook niet-exposanten onder voorwaarden kunnen deelnemen aan de verkiezing. De winnaar wordt op 28 maart bekend gemaakt.

De onderwerpen klimaat, luchtkwaliteit, geluid, veiligheid, ruimtebeslag en bereikbaarheid worden beoordeeld door een vakjury, waaronder voorzitter Kees Pereboom van RAI Vereniging. Namens Aftersales Magazine zit hoofdredacteur Jos Veldhuisen in de jury.

Vanaf de invoering in 1997 zorgt de Innovatieprijs voor zowel de genomineerden als voor de uiteindelijke winnaar voor veel extra publiciteit in de branche en in de vakpers.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 mei 2025
Marc Oudshoorn directeur ASN Groep
20 mei 2025
Xavier Chardon wordt ceo Citroën
20 mei 2025
Broekhuis neemt Jansen2Wielers Barneveld over
20 mei 2025
Euromaster ondersteunt Voedselbanken Nederland
20 mei 2025
Vijf nieuwe servicepunten KwikFit voor e-bikes
20 mei 2025
ARN: 98,8 procent van gewicht auto hergebruikt
Meest bekeken berichten
Recente reacties