RAI Vereniging, afdeling Autovak, organiseert in 2011 tijdens de beurs de Innovatieprijs voor het meest innovatie en duurzame product. Nieuw is dat dit keer ook niet-exposanten onder voorwaarden kunnen deelnemen aan de verkiezing. De winnaar wordt op 28 maart bekend gemaakt.

De onderwerpen klimaat, luchtkwaliteit, geluid, veiligheid, ruimtebeslag en bereikbaarheid worden beoordeeld door een vakjury, waaronder voorzitter Kees Pereboom van RAI Vereniging. Namens Aftersales Magazine zit hoofdredacteur Jos Veldhuisen in de jury.

Vanaf de invoering in 1997 zorgt de Innovatieprijs voor zowel de genomineerden als voor de uiteindelijke winnaar voor veel extra publiciteit in de branche en in de vakpers.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 augustus 2025
Mini tipt berijder over onderhoudsbehoefte
20 augustus 2025
Stress bij rijden in het buitenland
20 augustus 2025
Auto als onderdeel van identiteit
19 augustus 2025
Drie finalisten BOVAG Onafhankelijk Autobedrijf van het Jaar 2025
19 augustus 2025
De Dorpsgarage start podcast
19 augustus 2025
Al 450.000 meldingen ANWB Alarmcentrale
Meest bekeken berichten
Recente reacties