Motorhuis neemt vanaf 1 september de werkzaamheden van ACD Delft over. Hyundai wordt vanaf 1 oktober ook in Delft door Motorhuis vertegenwoordigd. Motorhuis, onderdeel van autodealergroep Markeur Holding, is ook al de Hyundai-dealer in Den Haag (twee vestigingen), Nijmegen en Bemmel.

Hans Kwaad, algemeen directeur van Hyundai-importeur Greenib Car, is blij dat Motorhuis de banden met Hyundai door de overname verder intensiveert. “Motorhuis is een zeer gerenommeerde mobiliteitsgroep en heeft een goede naam in de auto-industrie.”

“Toen wij een betrouwbare partner zochten voor de regio Delft en Motorhuis zich meldde, was de keuze snel gemaakt. Temeer omdat dit bedrijf in combinatie met de vestigingen in Den Haag in staat is de gehele regio te bedienen. ACD heeft met Dolf Nowee aan het roer ons merk twintig jaar lang met hart en ziel vertegenwoordigd. Motorhuis is voor ons de ideale opvolger”, aldus Kwaad.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
7 mei 2026
Hertog Lease overgenomen door Oostendorp
7 mei 2026
Dit land laat zien hoe snel Chinese automerken Europa veroveren
7 mei 2026
Mitsubishi wordt partner van VER
6 mei 2026
Hogere winstgevendheid Continental
6 mei 2026
Inter-Sprint naar The Tire Cologne
6 mei 2026
Autobedrijf Frank: Als CHAMPION LUBRICANTS SPECIALIST straal je vertrouwen uit
Meest bekeken berichten
Recente reacties