De aandeelhouders van Autodistribution International (ADI) hebben NGK Spark Plug Europe voor het eerst uitgeroepen tot Supplier of the Year 2010. De fabrikant van bougies en lambdasensoren heeft de hoogste score behaald in alle categorieën van ADI’s jaarlijkse leveranciersbeoordeling.

NGK kreeg de beste beoordelingen van ADIs partners verspreid over heel Europa, onder andere voor het internationale assortiment, de bezorging en de levertijden. NGK scoorde bovendien bovengemiddeld in vrijwel alle overige categorieën en kreeg uitstekende beoordelingen in de zeer belangrijke categorieën QE Quality en Marketing.
“We zijn heel trots op het feit dat we deze prestigieuze prijs voor het eerst hebben gewonnen”, aldus Norbert Schmalfuß van NGK.

NGK levert al negen jaar producten aan ADI en haar negentien nationale partners in Europa. Het totale ADI-netwerk bestaat uit ongeveer 500 groothandels en meer dan 2.000 verkooppunten in meer dan 26 landen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
13 november 2025
Stijging voertuigdiefstal zet door
13 november 2025
AutoTrack: Tweedehands EV 10 procent goedkoper
13 november 2025
Groen licht voor autonome shuttlebus Holon
13 november 2025
Autoflex vernieuwt koppeling met Parts360
12 november 2025
Tobias Mohr salesmanager Schaeffler
12 november 2025
Recordjaar Sunny Cars
Meest bekeken berichten
Recente reacties