Doyen Auto Nederland heeft haar netwerk van API-leden per 1 september verder uitgebreid met Automaterialen Tiel. Dit is de tweede vestiging van bestaand lid Automaterialen Kesteren van ondernemer Cees van Dijken.

De ledensamenstelling van Auto Parts International (API) is inmiddels zeer divers te noemen, van kleine plaatselijke grossiers tot grote regionale spelers. “De persoonlijke ondersteuning van Doyen heeft als resultaat dat de klanten van de API-grossier optimaal gebruik kunnen maken van alle producten, diensten en services die de firma te bieden heeft”, aldus Patrick Diepenhorst, marketingmanager bij Doyen Auto Nederland.

Ook Automaterialen Kesteren en Tiel zijn actief met het concept Requal Erkend Reparateur van Doyen. Onlangs kreeg het bedrijf de beschikking over een speciaal gewrapte Toyota Aygo. Lees er hier alles over >>

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
14 juli 2025
Plannen voor nieuwe autobelastingen bieden goede aanknopingspunten
14 juli 2025
Allianz Direct wint Independer Award Auto 2025 voor beste prijs-kwaliteit
14 juli 2025
Repareren of vervangen?
11 juli 2025
ADPA en GVA winnen zaak tegen BMW
11 juli 2025
Prijs voor beperken waterstofverliezen
11 juli 2025
Autowasdag levert 60.721 euro op voor Prinses Máxima Centrum
Meest bekeken berichten
Recente reacties