Facom, Europa’s marktleider in handwerktuigen, voegt een nieuwe reeks toe aan zijn aanbod pneumatische slagmoersleutels. Het betreft een scala pneumatische slagmoersleutels leverbaar in aluminium, composiet of titanium behuizingen.

Trade-marketingmanager van Facom Benelux, Inge De Cuyper: “De omschrijving auto- en industriële sector bestrijkt een grote verscheidenheid sectoren die allemaal gevarieerd materiaal nodig hebben als het gaat om onderhoud en herstellingen. We hebben de nieuwe slagmoersleutels dan ook uitgebracht om onze klanten een ruime keuze aan te bieden.”

Tot de sectoren en toepassingen behoren onder meer de auto- en vrachtwagenindustrie. De nieuwe slagmoersleutels zijn ingedeeld in vier categorieën op basis van de afmetingen 3/8″, 1/2″, 3/4″ en 1″ en zijn beschikbaar in verschillende gewichten, vermogens en kenmerken.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
12 september 2025
ISP-groep plaatst kanttekening bij Data Act
12 september 2025
Auto Prof introduceert Commissie van Advies
12 september 2025
Vijftig jaar automotive innovaties
11 september 2025
Garage Michielsen wordt TOP Merkspecialist
11 september 2025
Hogere omzet, lagere winst autodealers
11 september 2025
Rolls-Royce Phantom wordt honderd in de Mariënwaerdt
Meest bekeken berichten
Recente reacties