Nissan gaat in Europa de verkoopprijs van haar elektrische model Leaf fors verlagen. Volgens de Financial Times zal die verlaging ongeveer 3.000 euro bedragen. Eerder al stelde Nissan de verkoopprijs van de Leaf in Japan en de VS al naar beneden bij.

Het automerk start binnenkort met de productie van de Leaf in het Britse Sunderland. Omdat in heel Europa de verkopen van elektrische auto’s nog tegenvalt, denkt Nissan met een prijsverlaging de vraag te stimuleren.

Behalve particuliere consumenten, zet de autofabrikant bij de verkoop van de Leaf hoog in op fleetowners. Die willen best naar een nulemissie wagenpark, maar vinden de investeringen tot nu toe nog vaak te hoog. De prijsaanpassing moet helpen die drempel te verlagen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
6 mei 2026
Autobedrijf Frank: als CHAMPION LUBRICANTS SPECIALIST straal je vertrouwen uit
5 mei 2026
Van Mossel groeit door naar 7,6 miljard euro omzet
5 mei 2026
Geotab breidt OEM-telematica uit met Polestar
5 mei 2026
ING: EV’s in de lift, beleid dreigt rem te vormen
5 mei 2026
‘Wij zijn de Hornbach van de ledverlichting’
4 mei 2026
Zelfrijdende auto in de fout? Fabrikant krijgt straks de boete
Meest bekeken berichten
Recente reacties