Nissan gaat in Europa de verkoopprijs van haar elektrische model Leaf fors verlagen. Volgens de Financial Times zal die verlaging ongeveer 3.000 euro bedragen. Eerder al stelde Nissan de verkoopprijs van de Leaf in Japan en de VS al naar beneden bij.

Het automerk start binnenkort met de productie van de Leaf in het Britse Sunderland. Omdat in heel Europa de verkopen van elektrische auto’s nog tegenvalt, denkt Nissan met een prijsverlaging de vraag te stimuleren.

Behalve particuliere consumenten, zet de autofabrikant bij de verkoop van de Leaf hoog in op fleetowners. Die willen best naar een nulemissie wagenpark, maar vinden de investeringen tot nu toe nog vaak te hoog. De prijsaanpassing moet helpen die drempel te verlagen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
9 januari 2026
Branchecoalitie vraagt informateur om hervorming autobelasting
9 januari 2026
Cockpitinnovaties Bosch op CES 2026
9 januari 2026
Kwaliteit gestuurd door data
8 januari 2026
Allianz Direct: Ook verzekerd met zomerbanden
8 januari 2026
BOVAG sluit strategische samenwerking met a.s.r.
8 januari 2026
Geschillencommissie Voertuigen of kantonrechter?
Meest bekeken berichten
Recente reacties