Met de toevoeging van klein transport en vrachtwagens krijgt de vakbeurs Auto Prof komend jaar een iets andere invulling. De beurs vindt plaats op 4, 5 en 6 februari 2025 in de Evenementenhal in Gorinchem.
Naast de bedrijfswagens krijgen ook thema’s als elektrificatie, ADAS en schadeherstel aandacht op de beurs. Vertrouwde elementen als het schadeherstelplein en de kennisdomes keren terug op de beurs. Voor dat laatste onderdeel heeft Auto Prof in samenwerking met ATC en GMTO een inhoudelijk programma samengesteld.
Huisstijl
De aankomende editie heeft een nieuwe huisstijl en logo, passend bij de thema’s van dit jaar. Met de focus op de garage van de toekomst is er extra aandacht voor jong talent. Daarnaast kun je tijdens het speciale Career Event kennismaken met toekomstige werkgevers in de automotive branche.