The Alwaysbemobile Company wil de werkplaatsformule James Autoservice fors gaan uitbreiden. De doelstelling voor dit jaar is vijftig James autobedrijven operationeel te hebben. Daarvoor werd gisteren een grote bijeenkomst voor potentiële franchisenemers in Hilversum georganiseerd.

Ruim tachtig aanwezigen, waaronder ruim zeventig universele autobedrijven, hebben zich laten informeren over de mogelijkheden van de formule James Autoservice. CEO Luc van Bussel van Alwaysbemobile: "Uit de terugkoppeling blijkt dat er veel enthousiasme is. Wij gaan er nu voor zorgen dat hier James autobedrijven uit ontstaan."

Er staan nog twee bijeenkomsten gepland, in de regio’s Eindhoven en Den Haag. "We gaan wellicht een Tour de James door Nederland maken", aldus Van Bussel.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
7 januari 2026
5 procent minder verkeersongevallen in 2024
7 januari 2026
Revisie op industriële schaal
6 januari 2026
Apollo lanceert Aspire 5 voor hoge segment
6 januari 2026
Record in occasionverkoop door autobedrijf
6 januari 2026
Vrooam over de keuze voor PHE
6 januari 2026
Immigrant tussen de ‘digital natives’
Meest bekeken berichten
Recente reacties