De investeringsmaatschappijen Ox. en Rokin Partners zijn per 1 juli de nieuwe eigenaar van Pon-dochter TTd. Het in Delft gevestigde TTd is specialist in ontwerp en montage van inrichtingen voor alle merken bedrijfswagens. Klanten zijn hoofdzakelijk grote fleetowners.

“Binnen haar specialisme is TTd een grote naam met een rijke historie”, aldus Ernst-Jan van Eijkelenburg, Senior Vice-President Commercial Vehicles bij Pon. “Zo’n 80% van de business bestaat echter uit bedrijfswagenmerken die niet door Pon vertegenwoordigd worden. Deze brede oriëntatie bleek de grote kracht van TTd, maar staat tegelijkertijd verdere groei binnen onze onderneming in de weg.”

Ox-Rokin zal de komende jaren aanzienlijk investeren in TTd om haar naam verder uit te bouwen. Joost Becker, partner bij Rokin Partners: “De overname is voor ons een prachtige kans om een gereputeerde onderneming te begeleiden in het verwezenlijken van haar ambities. Daarbij richten we ons op bestaande klanten en het opbouwen van nieuwe relaties, met de volle aandacht voor innovatie in modificatie-oplossingen.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
6 mei 2025
Video voor snel beoordelen reparaties
6 mei 2025
Christianne van der Wal voorzitter BOVAG
6 mei 2025
Bandenclassificatie onbekend bij 40 procent
6 mei 2025
2,4 procent meer occasions verkocht in april
6 mei 2025
Offroadband General Tire voor campers
6 mei 2025
Joost Augusteijn operationeel directeur stichting Duurzaam
Meest bekeken berichten
Recente reacties