Afgelopen maand werd het universele werkplaatsconcept Motaquip exclusief voor Peugeot-dealers in Frankrijk geïntroduceerd (Citroën heeft het concept Eurorepar) en over een paar maanden is Spanje aan de beurt. Of Nederland al in beeld is, kon PSA-topman Gilles Boussac niet zeggen.

“Belangrijk is dat de Peugeot-dealers graag willen en dat er voldoende beschikbaarheid kan worden gegarandeerd.” Boussac introduceerde de nieuwe aanpak en uitstraling van Motaquip tijdens de vierde Clepa Aftermarket Conferentie in Brussel.

In 1981 werd in Groot-Brittannië het concept Motaquip gelanceerd. Het was de bedoeling om dealers van Peugeot en Citroën te stimuleren om een multimerkenwerkplaatsaanpak te starten. Het gaat bij Motaquip uitsluitend om slijtdelen, maar wel voor alle merken.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
6 juni 2025
Toyota en Suzuki in top 10 klantvriendelijkste bedrijven
6 juni 2025
EV wordt rijdende buurtbatterij
6 juni 2025
Sprookje
5 juni 2025
Alles-in-één energiebeheersysteem Elecq
5 juni 2025
Smidts neemt Ford in Assen over van Wensink
5 juni 2025
Ecobat verkoopt batterijdistributie aan investeerder
Meest bekeken berichten
Recente reacties