Afgelopen maand werd het universele werkplaatsconcept Motaquip exclusief voor Peugeot-dealers in Frankrijk geïntroduceerd (Citroën heeft het concept Eurorepar) en over een paar maanden is Spanje aan de beurt. Of Nederland al in beeld is, kon PSA-topman Gilles Boussac niet zeggen.

“Belangrijk is dat de Peugeot-dealers graag willen en dat er voldoende beschikbaarheid kan worden gegarandeerd.” Boussac introduceerde de nieuwe aanpak en uitstraling van Motaquip tijdens de vierde Clepa Aftermarket Conferentie in Brussel.

In 1981 werd in Groot-Brittannië het concept Motaquip gelanceerd. Het was de bedoeling om dealers van Peugeot en Citroën te stimuleren om een multimerkenwerkplaatsaanpak te starten. Het gaat bij Motaquip uitsluitend om slijtdelen, maar wel voor alle merken.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
12 december 2025
Plan je moment!
12 december 2025
Ruim 100 euro verschil in kosten van laden
12 december 2025
Niet gedeeld, wel zelfrijdend
12 december 2025
Revisie krijgt eindelijk de aandacht die het verdient
11 december 2025
‘Voorkeur voor originele onderdelen daalt’
11 december 2025
Vijftig tinten aftersales
Meest bekeken berichten
Recente reacties