De lokale pers bij onze zuiderburen meldt het faillissement van Remy Automotive Europe uit Herentals. De curatoren Noël Devos en Bram Vangeel zijn bezig met de afwikkeling van het faillissement.

Remy was ooit een divisie van BorgWarner en is bekend om zijn nieuwe en hernieuwde startmotoren en dynamo’s. Aan dit assortiment werden later stuurdelen toegevoegd. In 2017 integreerde Remy met Brake Parts Inc. Europe (Raybestos), nadat de Amerikaanse eigenaar van Remy de Europese aftermarketactiviteiten van de hand deed.

Nederland

Remy is ook in ons land een gekend merk, met name voor de reman startmotoren en dynamo’s. Naast Remy Automotive Europe bvba (verkoop en distributie) is er ook nog een Remy Automotive UK en twee reman-fabrieken in Tunesië en Hongarije. In Hongarije is ook het hoofdkantoor gevestigd (BPI Group Hungary). In hoeverre die geraakt worden door het failliet van de Belgische vestiging is onbekend.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
1 juli 2025
Eerste e-step met kenteken
1 juli 2025
5,5 procent minder nieuwe auto’s in eerste halfjaar
1 juli 2025
Techniek Nederland introduceert Docking Van
1 juli 2025
Automotive Academy wordt LKQ Academy
1 juli 2025
Pilot met virtuele rijlessen
1 juli 2025
Horsmans servicedealer Subaru in Limburg
Meest bekeken berichten
Recente reacties