Rodac International in Sittard, wereldwijde leverancier van pneumatisch gereedschap voor de autobranche, heeft per direct een sponsorovereenkomst gesloten met Team Lotus Formule 1 voor drie jaar. Rodac voorziet Team Lotus van gereedschap en garage-uitrusting.

Leon Melchior, ceo Rodac International: “We zijn erg trots dat Rodac de officiële leverancier wordt van Lotus en dat onze naam aan de lijst met andere Team Lotus-partners wordt toegevoegd, zoals Renault, Air Asia, CNN en Pirelli.”

Rodac was eerder sponsor van het Super Auguri F1-team. De onderneming heeft dealers in 22 landen, maar richt zich vooral op de Benelux, Duitsland, Italie en Denemarken.

UPDATE
Lakspecialist Du Pont Refinish blijft na vorig jaar ook in 2011 officieel leverancier van Team Lotus. Het logo van Du Pont is opnieuw voor het internationale publiek te zien op de door Renault-motoren aangedreven T128’s, de transportwagens, de motorhome van het team en in de garage van Team Lotus op racecircuits over de hele wereld.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
9 juli 2025
Twee auto’s extra per maand
8 juli 2025
Tesla-rijders besparen 32 miljoen ton CO₂-uitstoot
8 juli 2025
Prijs occasion stijgt zes maanden op rij
8 juli 2025
Elektriciteitsverbruik wegverkeer in vijf jaar vervijfvoudigd
8 juli 2025
Serenco breidt assortiment Powerhand uit
8 juli 2025
Steeds minder nieuwe daklozen
Meest bekeken berichten
Recente reacties