CTE, een vereniging van autotransporteurs, en RDC inMotiv zijn een samenwerking gestart om het aanbod van voertuigtransporten op eenvoudige manier beschikbaar te stellen aan bedrijven in de automotive sector via het Transauction systeem.
Binnen de automotive sector worden jaarlijks enorm veel auto’s vervoerd, de meeste auto’s als gevolg van de in- en verkoop tussen bedrijven. Maar ook auto’s met pech en schade worden vervoerd tussen de plek des onheils en het autobedrijf of de reparateur. Jaarlijks gaat het hier om ruim een miljoen transporten.
Transauction biedt opdrachtgevers de mogelijkheid om een transportwens online in te brengen. Transauction schept vervolgens een veiling rond deze transportopdracht. Alle aangesloten transporteurs kunnen reageren op de opdracht. Door de transsportopdracht bij een bepaald prijsniveau te claimen is de opdracht voor de desbetreffende transporteur. Dit wordt bevestigd aan de opdrachtgever.