Schoner autorijden is mogelijk met behulp van ureum, een stof die ook voorkomt in urine. Het IvDM vraagt op ludieke wijze aandacht voor alternatieve brandstoffen. Het instituut verraste de mannelijke toiletbezoekers van de AutovakRAI met een spraakmakende stickeractie.

Rond urinoirs zijn stickers geplakt waarop slangen zijn te zien waren die vanuit het urinoir, rechtstreeks in de brandstoftank van een auto verdwenen. De actie is onderdeel van een bewustmakingscampagne die gericht is op de mobiliteitsbranche en onder meer aandacht besteedt aan duurzame alternatieve brandstoffen.

"We willen de mobiliteitsbranche graag bewust maken van het feit dat er tegenwoordig hele goede alternatieve brandstoffen bestaan. Daarom wilden we graag op een sympathieke manier de aandacht vragen", aldus Michel van Lindert van IvDM.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
8 april 2025
Bosch ESItronic integreert SOVD-norm Tesla
8 april 2025
JATO: Big Three kwetsbaarder dan Duitsers of Japanners
8 april 2025
Valeo lanceert gereviseerde led-koplamp met Stellantis
7 april 2025
R5 tot EV van het jaar 2025 verkozen
7 april 2025
8,5% meer loon medewerkers tankstations en wasbedrijven
7 april 2025
Petronas Syntium levert smeermiddelen Autohero-centra
Meest bekeken berichten
Recente reacties