Stiba heeft op 8 november de Stiba Inkoopcombinatie gelanceerd, een inkoopplatform voor alle aangesloten bedrijven om gunstige inkoopdeals aan te kunnen bieden. Inmiddels zijn de eerste inkoopcontracten afgesloten.

Doel van de inkoopcombinatie is het verstevigen van de positie van alle Stiba-bedrijven door volumebundeling op de inkoop. “Dit wordt gedaan door het coöperatief afsluiten van raamcontracten en het daarmee realiseren van een beter rendement voor alle leden. De leveranciers waarmee wordt samengewerkt zijn zorgvuldig gekozen en bieden producten en/of diensten aan die aansluiten bij alle aspecten van de demontagebranche”, aldus Stiba over de oprichting van het collectief.

De belangenbehartiger van gecertificeerde voertuigdemontagebedrijven geeft nadrukkelijk aan dat de nieuwe dienst alleen toegankelijk is voor aangesloten bedrijven. Zij kunnen zich via Stiba.nl gratis aanmelden bij het inkoopplatform. Daar kunnen de bedrijven een keuze maken uit de aangeboden deals.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
2 maart 2026
Twee auto’s uitgebrand bij autobedrijf in Nijverdal
2 maart 2026
CLEPA pleit voor bredere Europese chipstrategie
2 maart 2026
Autoverkopen Nederland februari 2026: hybride wint verder terrein
2 maart 2026
Wees het beste bedrijf dat je kunt zijn
27 februari 2026
Nettoverlies Hedin ruim 100 miljoen euro
27 februari 2026
Aftersalesimpact van Europese wetgeving
Meest bekeken berichten
Recente reacties