Wie heeft het groenste wagenpark van Nederland? Op 7 oktober 2014 is de eerste editie van de Eco Drivers League op de Ecomobiel. Een negen maanden durende competitie waarin toonaangevende bedrijven gaan strijden om deze titel.

Tijdens de competitie wordt continu het brandstofverbruik van het wagenpark gemeten en worden deelnemers uitgedaagd om écht zuinig te gaan rijden. Deelnemende organisaties kunnen hierdoor tot wel 10 procent vermindering in brandstofkosten en CO2-uitstoot realiseren. De overige CO2-uitstoot wordt volledig gecompenseerd, dus alle deelnemers rijden klimaatneutraal.

De volgende organisaties verschijnen onder andere aan de start van de Eco Drivers League: Shell, Arval, Noordhoff uitgevers, van Lanschot Bankiers, De Groot & Visser, Gispen en Hoogheemraadschap van Rijnland.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
30 mei 2025
Personeelstekort remt ondernemers
30 mei 2025
IVA Business School ruim boven landelijk gemiddelde
30 mei 2025
VASS verwelkomt 900ste lid
30 mei 2025
Investeren
28 mei 2025
Volvo Buitenweg wordt toch Henk Scholten
28 mei 2025
Innovam en Altac sluiten samenwerking
Meest bekeken berichten
Recente reacties