Tesla opent op vrijdag 28 februari een nieuw servicepunt met een showroom op het Forepark in Den Haag. Bezoekers kunnen er met behulp van interactieve displays en een designstudio de Tesla S helemaal naar eigen smaak vormgeven.

De vestiging in Den Haag, op steenworp afstand van het ADO-stadion, is de derde servicelocatie en het vierde fysieke verkooppunt van Tesla in Nederland. Het merk heeft ook in Tilburg, Amsterdam en Eindhoven vestigingen.

Nederland is een zeer belangrijke markt voor elektrische auto’s voor Tesla. In 2013 werden er sinds de start van de leveringen in augustus bijna 1.200 exemplaren van het honderd procent elektrische Amerikaanse Model S op naam gezet van Nederlandse klanten.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
24 december 2025
Best gelezen in 2025: RDW compenseert eigenaren kampeerauto
24 december 2025
Nieuw verkeersbord voor milieuzones
24 december 2025
Kennismaken met equipment in Koskamp Experience Center
23 december 2025
Eurorepar Car Service doneert aan Ambulance Wens
23 december 2025
Wat verandert er voor autobezitters in 2026?
23 december 2025
Autotaalglas Alphen aan den Rijn is verhuisd
Meest bekeken berichten
Recente reacties