Valeo uit Helmond zal dit jaar niet deelnemen aan de beurs in Hardenberg, maar zal waarschijnlijk wel een stand plaatsen op Autoprofessioneel & Schadeherstelbeurs in Gorinchem, Autovak 2013 en Autotechnica 2012.

“Afgelopen jaar stonden we voor het eerst op de beurs in Hardenberg, maar we slaan het nu een jaartje over. De plannen voor volgend jaar moeten nog afgerond worden en daar zal in oktober meer over bekend zijn. We richten onze pijlen nu op de beurzen in Gorinchem, Amsterdam en Brussel”, aldus Marijn Staal van Valeo.
Valeo richt zich volledig op het ontwerp, de productie en verkoop van componenten, geïntegreerde systemen en modules voor de auto-industrie. De beurs in Hardenberg laat meer zien op het gebied van gereedschappen en equipment en minder op onderdelen.

Vorig jaar nam Valeo voor het eerst zelfstandig deel aan Autovak RAI 2011 met een tachtig vierkante meter grote stand.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
12 december 2025
Plan je moment!
12 december 2025
Ruim 100 euro verschil in kosten van laden
12 december 2025
Niet gedeeld, wel zelfrijdend
12 december 2025
Revisie krijgt eindelijk de aandacht die het verdient
11 december 2025
‘Voorkeur voor originele onderdelen daalt’
11 december 2025
Vijftig tinten aftersales
Meest bekeken berichten
Recente reacties