Ad van den Haak is in dienst getreden bij Rijpma Equipment als verkoopadviseur midden- en zuid Nederland. Zijn jarenlange ervaring op het gebied van equipment, stamt vooral uit de periode dat hij werkzaam was bij TBA en Oskamp Equipment.

Rijpma Equipment is een zelfstandig werkende equipmentimporteur, die de laatste jaren zowel qua productlijnen, omzet als personeelsbestand enorm gegroeid is. De eigen servicedienst heeft opgeleide monteurs die landelijk opereren. Specialisatie is een uitgebreide lijn diagnoseapparaten, samengevoegd onder de noemer Diagnose XL.

Totale werkplaats(her)inrichting alsmede vervanging of aanvulling van losse apparatuur bij dealerbedrijven en universele garagebedrijven wordt rechtstreeks gerealiseerd of via de grossiers van Rijpma Equipment.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
5 december 2025
Car Service Partner groeit met vier bedrijven
5 december 2025
SWOV: Impopulaire maatregelen nodig voor vergroten verkeersveiligheid
5 december 2025
RAI Automotive Industry NL luidt de noodklok
5 december 2025
Vijftig elektrische Mini’s voor Profile
5 december 2025
Texa lanceert E-Diag Charger
4 december 2025
Omzet Autodoc stijgt met 17,0 procent
Meest bekeken berichten
Recente reacties